REĢISTRĒJIES

PIETEIKTIES

Aizpildot laukus, es apliecinu, ka šī informācija ir patiesa un pareiza. Es piekrītu manu personas datus izmantošanai Starta komplekta mazulim sagatavošanai un saņemšanai, kā arī piekrītu saņemt jaunumu epastu no Apotheka aptiekas.

Apotheka starta komplekts mazulim

Apsveicam Jūs ar jauko notikumu – mazulīša ienākšanu Jūsu ģimenē!

Lai padarītu šo notikumu vēl īpašāku, Apotheka Tev dāvina bezmaksas starta komplektu mazulim, ar dažādām noderīgām lietām jaunajai māmiņai un zīdainītim.

Starta komplektu mazulim vari saņemt:

 • Ja esi Apotheka klientu kartes lietotājs un Tavā Klientu kartē ir vismaz 1 EUR uzkrājums. Bezmaksas klienta karti vari iegūt mūsu aptiekās vai aizpildot pieteikuma anketu, izdrukājot un aiznesot uz aptieku. Par katru izdoto eiro atpakaļ saņemsi uzkrājumu 5 eiro centus jeb 5% no pirkuma summas.
 • Ja Tavs mazulis vēl nav sasniedzis 3 mēnešu vecumu. Viens bērns var saņemt tikai vienu Apotheka Starta komplektu mazulim.
 • Ja Tev ir dvīnīši, vari saņemt 2 komplektus aizpildot pieteikumu atkārtoti ar otra mazuļa personas kodu, utt.
Ja neizdodas pieteikties Apotheka Starta komplektam mazulim, kaut esi mūsu klienta kartes īpašnieks, iespējams, ka piesakoties tai, neesi norādījis savu personas kodu, tādēļ lūgums vai nu sazināties ar tuvāko aptieku, vai sazināties pa epastu alise.indrase@apotheka.lv lūdzot šo informāciju papildināt.

Epastā norādi: 

 • Klienta kartes īpašnieku,
 • kartes numuru,
 • personas kodu,
 • telefona numuru.
Kad klienta kartiņas atjaunināšana tiks veikta, pieteikties komplektam būs iespējams.

Apotheka Starta komplektam mazulim vari pieteikties tikai elektroniski caur mūsu mājas lapā esošo reģistrācijas sistēmu un to bez maksas vari izņemt jebkurā mūsu aptiekā!

IMG_1246_50

STARTA KOMPLEKTS MAZULIM IEGŪŠANA

 1. Esi mūsu klients.
 2. Piesaki savam mazulim bezmaksas Starta komplektu, kuru iespējams izņemt izvēlētajā aptiekā!
 3. Kad pasūtījums ir veikts, saņemsi apstiprinājuma e-pastu. Ja apstiprinājums nav saņems, sazinies ar mums.
 4. Kad pasūtītais Starta komplekts būs aptiekā – aptuveni pēc 5 darba dienām, saņemsi zvanu, ka vari doties pēc tā uz izvēlēto aptieku. Neaizmirsti līdzi paņemt bērna dzimšanas apliecību!

mazulju_komplekts

 

*Starta komplekti mazulim aptiekā atradīsies 2 nedēļas no tā pieteikšanas brīža.

 • Seko līdzi informācijai mūsu mājas lapā un Apotheka sociālo tīklu kontos, lai uzzinātu jaunāko informāciju par kampaņu – Starta komplekts mazulim!

Apotheka – Tava laimes formula!