• Zvani un pasūti!

  Zvani mūsu aptiekām Apotheka 1 +371 67553368 vai Apotheka 64 +371 67278439 un pasūti sev vēlamos medikamentus un preces. Pasūtījums tiks izpildīts 24 h laikā no tā pasūtījuma brīža un varēsi tam doties pakaļ uz izvēlēto Apotheka aptieku. Ja vēlies pasūtīt recepšu medikamentus, izņemšanas brīdī jāierodas aptiekā personīgi līdzi ņemot recepti.

 • SEJAS ĀDAS PĀRBAUDE

  Veic sejas ādas bezmaksas pārbaudi Apotheka aptiekās, lai varētu izvēlēties savai sejai piemērotāko kosmētiku! Dodies uz Apotheka aptiekām un nosaki ādas tipu un mitruma līmeni. Pēc pārbaudes farmaceits ieteiks kādu kosmētiku ir ieteicams lietot ikdienā.

 • Zāļu izgatavošana

  Ja Jums nepieciešamas īpašas uz vietas aptiekā gatavotas zāles, tās pasūtīt gatavošanai variet kādā no mūsu Apotheka aptiekām.

 • Nederīgo medikamentu nodošana

  Nederīgās zāles ir bīstami atkritumi, kuru neatbilstoša glabāšana un utilizācija var radīt nopietnus draudus cilvēku veselībai un videi. Nepareiza neizlietoto zāļu glabāšana mājsaimniecībās var kļūt par vienu no bērnu saindēšanās vai senioru nepareizas zāļu lietošanas riska faktoriem. Ja zāles tiek izmestas sadzīves atkritumos, tās var izraisīt saindēšanos dzīvniekiem, kuri tās atrod. Nepareizi izmestās zāles rada potenciālo risku videi - ūdens un augsnes ķīmiska piesārņojumu, antibiotiku rezistences, dzīvnieku un augu hormonālo izmaiņu un mutāciju veidošanos.

 • ASINSSPIEDIENA MĒRĪŠANA

  Asinsspiediena līmeni nosaka konkrēta smadzeņu daļa, tā dēvētais asinsrites centrs, un to attiecīgajai situācijai pielāgo nervu sistēmas reakcija. Lai regulētu asinsspiedienu, tiek mainīts sirds (pulsa) spēks un biežums, kā arī asinsrites sistēmas asinsvadu sieniņu platums. Artēriju asinsspiediens sirds darbības laikā mainās periodiski. Asins izplūšanas (sistoles) laikā lielums ir maksimāls (sistolisks asinsspiediena lielums), sirds atpūtas periodā (diastoles) beigās tas ir minimāls (diastolisks asinsspiediena lielums). Asinsspiedienam ir jāatrodas normas lielumu robežās, lai izvairītos no vairākām slimībām. Asinsspiedienu laiku pa laikam der pārbaudīt ikvienam, arī tam, kurš jūtas labi un apgalvo, ka vispār nezinot, kas tas asinsspiediens tāds ir. Daļa cilvēku nemaz nejūt, ka asinsspiediens pastāvīgi ir paaugstināts, un tas atklājas, tikai veicot mērījumus.

 • CUKURA LĪMEŅA NOTEIKŠANA

  Lai noteiktu cukura līmeni, Jums no pirksta tiks paņemts viens asins piliens un ar glikometra palīdzību tiks noteikta cukura koncentrācija. Cukura līmeņa noteikšana asinīs ir vienīgais veids kā diagnosticēt tādu saslimšanu kā cukura diabēts.

 • HOLESTERĪNA LĪMEŅA NOTEIKŠANA

  Holesterīna līmeni asinīs var noteikt medicīnas iestādes, speciālos kardioloģijas kabinetos un daudzās aptiekās. Ekspresdiagnostikā kopējo holesterīna līmeni noskaidro dažās minūtēs - iedur pirkstā, iegūst asinspilienu, uzpilināto uz teststrēmeles, nolasa rezultātu. Lai gan holesterīns var radīt sirds un asinsvadu saslimšanas, tomēr paaugstinātu holesterīna līmeni, ja tas nav ilglaicīgs un īpaši paaugstināts, var neizjust kā traucējumu. Holesterīns var cirkulēt asinīs un nogulsnēties artēriju sieniņās, izraisot aterosklerozi daudzu gadu garumā bez jūtamiem simptomiem, tāpēc iesaka noteikt holesterīna līmeni ik pa laikam. Pētījumi liecina, ka holesterīns ir paaugstināts 60 procentiem iedzīvotāju. Par normālu uzskata holesterīna līmeni, kas zemāks par 5 milimoliem litrā.