Apotheka ziņas

TIRDZNIECĪBAS CENTRĀ “DOMINA SHOPPING” TIKS ATKLĀTA JAUNA “APOTHEKA” APTIEKA

15. decembris, 2016

Vēl šogad – 2016. gada 15.decembrī, Latvijā visstraujāk augošais aptieku tīkls Apotheka, atvērs jaunu aptieku tirdzniecības centrā Domina Shopping, Rīgā. Kopumā šogad uzņēmuma aptieku tīkls kļuvis par 12 vienībām lielāks, kā rezultātā ar Apotheka zīmolu Latvijā darbosies jau 103 aptiekas.

 “Lai arī šis gads konkurences ziņā bija visai spraigs, tomēr noslēdzam to ar labiem rezultātiem, atverot vēl vienu jaunu aptieku. Esam pārliecināti, ka tā it sevišķi apkārtējo mikrorajonu iedzīvotāju vidū kļūs īpaši iecienīta, jo, pirmkārt, piedāvā visu nepieciešamo rūpēm par veselību, otrkārt, atrodas ērtā vietā, kur var piekļūt gan ar personīgo, gan sabiedrisko transportu. Arī 2017.gadā turpināsim strādāt, lai Apotheka aptieku tīkls kļūtu vēl lielāks un cilvēkiem labāk sasniedzams,” uzsver Jānis Kūliņš, Apotheka valdes loceklis.

Jaunajā aptiekā, kuras platība ir 66m2, var iegādāties visu nepieciešamo veselības aprūpei un saņemt zinošu farmaceitu konsultācijas par recepšu un bezrecepšu medikamentiem. Vienlaikus tajā ir pieejams arī plašs produktu klāsts labas pašsajūtas nodrošināšanai, kā vitamīni un minerālvielas, un augstvērtīgai skaistumkopšanai – sākot ar populāriem sejas un ķermeņa kosmētikas zīmoliem, kas nopērkami tikai aptiekās, beidzot ar ekskluzīviem produktiem, kas pieejami tikai Apotheka aptieku tīklā.

Jaunajā Apotheka aptiekā, kas atrodas tirdzniecības centrā Domina Shopping, Ieriķu ielā 3, apmeklētāji ir gaidīti katru dienu no plkst. 10:00 līdz 20:00. Pirmie divi tūkstoši apmeklētāji saņems īpašas dāvanas.