Apotheka ziņas

Tickless – aizsardzība pret  blusām un ērcēm visai ģimenei

22. jūnijs, 2017

Vasara un rudens ir īstais laiks ģimenes atpūtai zaļumos un mežā, tomēr šo prieku mēdz sabojāt raizes par iespēju “dabūt” ērci. Būtiski ir izvairīties no diskomforta un uztraukumiem, ieraugot ērci. Tā sakot – jo ērce tālāk, jo nepatikšanu mazāk. Tā kā ērces un blusas mēdz pārnēsāt dažādas slimības, kā arī izraisīt alerģiskas reakcijas, ir svarīgi tās atvairīt pirms tās ir paspējušas iekost. Šajā laikā par nepieciešamību kļūst dažādi līdzekļi, lai pasargātu sevi, bērnus un mājas mīluļus no šiem parazītiem. Piedāvājam jums iepazīt jaunu risinājumu -Tickless – ultraskaņas atbaidītāju. Tickless ir maza, ērta ierīce, kas darbojas dabai un cilvēkiem draudzīgā veidā – bez ķīmijas.

Kas ir Tickless?
Itālijā ražots, kulona veida, viegli piestiprināms piekariņš, kas darbojas raidot ultraskaņas impulsus – nekaitīgus un nemanāmus kā cilvēkam, tā dzīvniekam. Tie kaitina ērces un blusas, atturot tās tuvoties un liekot doties prom.
Ierīce ir pilnībā netoksiska, tā neizdala ķīmiskas vielas un smakas.
Tickless darbības rādiuss atkarībā no modeļa ir no 1,5 m līdz 3m. Viena Tickless ierīce jums kalpos vēl ilgāk par vienu kaitēkļu aktīvo sezonu, jo tā darbojas ar iebūvētu litija bateriju 9 – 12 mēnešus ilgi (ap 3000 stundām).
Kulonam ir iebūvēts LED darbības gaismas indikators, ja LED lampiņa zaļi mirgo, tad ierīce ir aktīva. Ierīce ir lietus droša – mitrums to nesabojās, tomēr tā nav ūdensizturīga, tāpēc to nedrīkst gremdēt ūdenī. Ja Tickless tomēr ir nokļuvis tiešā kontaktā ar ūdeni, pirms lietošanas tas ir jāizžāvē.

Tickless visai ģimenei.
Lai pasargātu visu jūsu ģimeni un mīļdzīvniekus ir pieejami 4 dažāda veida Tickless atbaidītāji:
Tickless Human/Hunter – paredzēts pieaugušajiem, dodoties garākās pastaigās, medniekiem un citiem dabas baudītājiem. Darbības rādiuss 3m. Auto izslēgšanās funkcija – pēc 8 stundām ierīce pati izslēdzas, un tās darbošanās laikā ik pa 5 min. nomirgo LED lampiņa.
Tickless Baby – paredzēts bērniem. Pateicoties ultraskaņai, ierīce bez ķimikālijām attur parazītus no jūsu bērna. Bērniem paredzētā ierīce ir mazāka, vieglāka un ērti piestiprināma pie bērna drēbēm. Darbības rādiuss 1,5m.
Tickless PET – viens modelis ir piemērots gan kaķiem, gan dažāda lieluma suņiem – atšķiras tikai krāsa. Īpaši piemērots kucēniem un kaķēniem, grūsniem un laktējošiem, veciem un slimiem dzīvniekiem. Darbojas bez ķīmijas. Nepārtraukta kulona nēsāšana nodrošina 9 – 12 mēnešus ilgu efektīvu darbību pret parazītiem. Iesakām piestiprināt pie kakla siksnas un, ērču sezonas laikā, nēsāt pat mājās. Darbības rādiuss 1,5 m. Pilnīgu efektivitāti sasniedz pēc 24 stundām no aktivizēšanas brīža. Ņemiet vērā, ka Tickless ierīce ir paredzēta ērču un blusu atbaidīšanai, bet nepalīdzēs, ja ērce jau ir piesūkusies.
Ierīce ir stiprināma pie dzīvnieka kaklasiksnas ar Tickless PET atverēm pret dzīvnieku. Ierīce darbojas, ja, nospiežot lampiņu, deg gaismiņa, kad ierīce sāk darboties, četras reizes iedegas gaismiņa. Lai aktivizētu Tickless PET bateriju ir jāizņem aizsarglenta (PULL). Baterija nav maināma.
Pieejamas arī ierīces putekļu ērcīšu atbaidīšanai, kas samazina putekļu ērcīšu koncentrāciju telpā un līdz ar to elpošanas alerģijas simptomus.