Apotheka ziņas

Sports un apņēmība jeb 10 iemesli iet uz treniņu

24. maijs, 2016

Vasara jau gandrīz klāt, tāpēc ir pienācis īstais brīdis pievērsties aktīvākai vingrošanai un fiziskās formas uzlabošanai. To apzinās teju ikviens no mums, taču ne katrs dara, kam par iemeslu ir apņēmības trūkums. Kā savi motivēt sākt nodarboties ar sportu un kāpēc iet uz treniņiem, padomos dalās “Apotheka laimes studija” sadarbībā ar Fitness ABC vadītāju Viesturu Saldavu.

“Kāpēc ir labi aiziet uz treniņu, nevis tā vietā palikt mājās, sēžot dīvānā? Vai tiešām sports ir tikai muskuļu pucēšana vai tomēr kāds “dziļāks” notikums tavā dzīvē? Pavisam godīgas atbildes uz šiem jautājumiem būs pirmais solis no apņemšanās sportot uz reālu sportošanu. Esmu pārliecināts, ka, aizejot uz treniņu, ikviena cilvēka dzīve turpinās augt, tāpēc aicinu to darīt ikvienu!”, saka Fitness ABC vadītājs Viesturs Saldavs.

Lai ikviens varētu rast apņēmību un motivāciju sportot, fitnesa eksperts piedāvā 10 personiskas atziņas, kāpēc aiziet uz treniņu:

  1. Aizejot uz treniņu, tu iepazīsi sevi,
  2. Aizejot uz treniņu, tu sāksi cienīt sevi ,
  3. Aizejot uz treniņu, arī citi tevi sāks cienīt,
  4. Aizejot uz treniņu, tu iegūsi draugus un draugi iegūs tevi,
  5. Aizejot uz treniņu, tu izbaudīsi uzvaras,
  6. Aizejot uz treniņu, tu iemācīsies pieņemt zaudējumus,
  7. Aizejot uz treniņu, tev radīsies idejas, vīzijas un mērķi,
  8. Aizejot uz treniņu, tu iedrošināsim to darīt arī citus,
  9. Aizejot uz treniņu, tu gūsi gandarījumu par paveikto,
  10. Visbeidzot, aizejot uz treniņu, tu attīstīsi savas fiziskās dotības.

Ja tomēr ar šiem iemesliem ir par maz vai tieši otrādi – tie tevi ļoti iedvesmojuši, pirms dārga sporta zāles abonementa iegādes “Apotheka laimes studija” iesaka dodies izmēģinās savus spēkus uz bezmaksas treniņiem Mežaparkā. Tos Fitness ABC rīko katru pirmdienu un trešdienu plkst. 20:00 Zaļajā laukumā pie 8.estrādes vārtiem.

Vairāk informācijas par bezmaksas treniņiem: http://fitnessabc.lv/trenini/mezaparks