Apotheka ziņas

Rīgas centrā atklāta jauna Apotheka aptieka

5. septembris, 2016

Ar mērķi būt vēl tuvāk cilvēkiem, sniedzot profesionālu farmaceitisku aprūpi, esam paplašinājuši savu pārstāvniecību Rīgā. Ar Apotheka zīmolu turpmāk strādās Pils Oranžā aptieka, kas atrodas K.Valdemāra ielā 17a. 

Bez tā, ka nule atklātajā aptiekā galvaspilsētas iedzīvotāji un viesi var iegādāties un saņemt zinošu farmaceitu konsultācijas par recepšu un bezrecepšu medikamentiem, tajā ir pieejams arī plašs produktu klāsts veselībai, labsajūtai un skaistumkopšanai.

Tā pat kā daudzās citās jaunā koncepta Apotheka aptiekās, arī šajā ir izveidots īpašs veselības kabinets. Tajā aptiekas apmeklētāji var saņemt farmaceitu konsultācijas   un noteikt ķermeņa masas indeksu, cukuru un holesterīna līmeni.

Mēs patiesi novērtējam un priecājamies par iespēju kļūt par Apotheka tīkla sadarbības aptieku. Apvienojot Pils oranžās aptiekas pieredzi un profesionāļu komandu ar Apotheka inovatīvo pieeju farmācijas biznesam, ieguvēji esam visi, bet jo īpaši – mūsu klienti, jo rūpes par viņu veselību un labsajūtu ir mūsu galvenā prioritāte,” saka jaunās Apotheka aptiekas īpašniece Dina Kurzemniece.

Jaunajā Apotheka Pils Oranžā aptiekā K.Valdemāra ielā 17a, Rīgā, apmeklētāji ir gaidīti darbadienās no plkst. 8:00 līdz 20:00 un sestdienās no plkst. 9:00 līdz 16:00.