Apotheka ziņas

RĒZEKNĒ ATKLĀTA JAU TREŠĀ APOTHEKA APTIEKA

10. novembris, 2016

Lai sniegtu profesionālu farmaceitisku aprūpi vēl lielākam cilvēku skaitam, novembra pirmajā dienā Latvijā visstraujāk augošais aptieku tīkls Apotheka paplašinājis savu pārstāvniecību Rēzeknē. Rezultātā “Lana” aptieka, kas atrodas Atbrīvošanas alejā 114, kļuvusi par Apotheka sadarbības tīkla aptieku (72 m2). Kopumā Latvijā darbojas jau 101 Apotheka aptieka, no kurām Rēzeknes pilsētā ir pārstāvētas divas.

Apsveicami, ka aizvien vairāk individuālas aptiekas gan galvaspilsētā, gan reģionos pieņem uz attīstību orientētu lēmumu kļūt par Apotheka aptieku tīkla sadarbības partneri. Tas ir solis pretim perspektīvai nākotnes attīstībai, no kura ieguvēji ir visi, bet jo īpaši aptiekas klienti,gandarījumu pauž Apotheka valdes loceklis Jānis Kūliņš.

Plašs sortiments un inovācijas

Jaunajā Apotheka aptiekā, kas iekārtota moderna interjera telpās, zinoši un atsaucīgi farmaceiti ikvienam pilsētas iedzīvotājam un viesim sniedz profesionālus padomus kā par ārsta izrakstītu medikamentu lietošanu, tā arī par patstāvīgu veselības aprūpi, labsajūtas atgūšanu un skaistumkopšanu.

Vienlaikus jaunajā aptiekā ir pieejamas arī vairākas inovācijas. Kā pirmā ir īpaša konsultāciju telpa, kur privātākā atmosfērā ar farmaceita palīdzību var izmērīt asinsspiedienu, nosvērties un noteikt ķermeņa masas indeksu. Kā arī pirmo reizi Rēzeknes apkaimē aptiekā ir pieejams elektronisks rindas aparāts, kas sekmē augstāku klientu apkalpošanas kvalitāti.

Esam pagodināti un lepni kļūt par Apotheka sadarbības aptieku tieši “Lana” pilngadības jubilejā. Šo astoņpadsmit gadu laikā esam uzkrājuši bagātīgu pieredze veselības un farmaceitiskā aprūpē, kas kopā ar modernajiem Apotheka risinājumiem ļaus mums palīdzēt cilvēkiem vēl vairāk un labāk rūpēties par savu pašsajūtu,” uzsver Apotheka Lana aptiekas īpašniece un vadītāja Svetlana Laizāne.

Jaunā koncepta Apotheka “Lana” aptieka savus apmeklētājus gaidīs Atbrīvošanas alejā 114, Rēzeknē, katru dienu no pl. 8:00 līdz pat pl. 20:00.

Uz tikšanos!