Apotheka ziņas

RĒZEKNĒ ATKLĀTA TREŠĀ “APOTHEKA” APTIEKA

9. janvāris, 2017

Turpinot mērķtiecīgu darbu, lai kvalitatīva farmaceitiska aprūpe cilvēkiem kļūtu vēl pieejamāka, Latvijā visstraujāk augošais aptieku tīkls Apotheka šī gada 9.janvārī ir atklājis jaunu aptieku Rēzeknē. Tā ir jau ceturtā aptieka, kas Latgalē darbojas ar Apotheka zīmolu.

Jaunā Apotheka aptieka atrodas lielveikala “Beta” telpās, Stacijas ielā 24, un tā ir iekārtota pēc aktuālajām moderna interjera tendencēm.  Tajā rēzeknieši un pilsētas viesi var saņemt profesionālus farmaceita padomus un iegādāties visu nepieciešamo kā veselībai, tā arī labsajūtai un skaistumam.

Līdzās recepšu un bezrecepšu medikamentiem aptiekā plašs sortiments arī vitamīniem un minerālvielām, kas nepieciešami profilaktiskai veselības aprūpei. Lielā izvēlē ir arī augstvērtīgi sejas un ķermeņa ādas skaistumkopšanas līdzekļi, dabīgas augu tējas, higiēnas piederumi un daudzas citas preces.

Rēzeknes jaunajā Apotheka aptiekā, Stacijas ielā 24, apmeklētāji ir gaidīti darba dienā no plkst. 8.00 līdz 20.00, sestdienās no plkst. 8.00 līdz 18.00 un svētdienās no plkst. 9.00 līdz 18.00.