Apotheka ziņas

Populāri aktieri kopā ar Apotheka aicina uz bezmaksas nūjošanas nodarbībām

22. augusts, 2016

Kas var būt labāks par nūjošanu svaigā gaisā? Tikai nūjošana jautrā kompānijā ar saviem vistuvākajiem. Tāpēc, mudinot cilvēkus būt fiziski aktīviem jebkurā vecumā, mēs – Apotheka kopā ar tautā iemīļotiem aktieriem Ievu Aleksandrovu-Elkonu un Egīlu Melnbārdi aicina uz bezmaksas nūjošanas nodarbībām. Pasākumi notiks 23. augustā Mārupē un 25. augustā Biķernieku trasē, un tajos ir aicināti piedalīties visi interesenti, jo īpaši seniori.

Kādu labumu nūjošana dod veselībai

Nūjošana ir intensīva staigāšana, izmantojot speciālas nūjas, kas palīdz radīt pilnvērtīgu ķermeņa treniņu, nodrošinot vispārēju labsajūtu un fizisku veselību. Tās ir dabiskas, ritmiskas un elegantas kustības, kas nodarbina 90% muskulatūras, kā rezultātā tiek trenēts viss ķermenis. Nūjojot regulāri, iespējams mazināt muguras un locītavu sāpes, par ko izteikti bieži sūdzas cilvēki ar pasīvu, sēdošu dzīvesveidu.

Lai iedvesmotu būt sportiskiem un fiziski aktīviem visu gadu gājuma cilvēkus, populārie aktieri uz nūjošanas nodarbībām ir uzaicinājuši arī savus ģimenes locekļus un vecākus.

23. augustā nūjošanas nodarbība notiks kopā ar iecienītā seriāla “UgunsGrēks” aktrises Ievas Aleksandrovas-Elkonas ģimeni – nodarbības sākums pulksten 19:00 Mārupes vidusskolā, Kantora ielā 97. Bet vien divas dienas vēlāk, 25. augustā, Biķernieku trasē pulksten 19:00 nūjošanas meistarklasi rādīs Nacionālā teātra aktieris Egīls Melnbārdis kopā ar saviem vecākiem. Ieeja Biķernieku trasē no Šmerļa ielas 13. kontrolpunkta blakus Kinostudijai.

Es esmu aktīva dzīvesveida piekritēja – nodarbojos ar jogu, jāju, man patīk doties pastaigās pa mežu, sēņot, kad ir iespēja – dodamies ar vīru garākos ceļojumos pa Eiropu vai lidojam uz tālākām valstīm. Man ir prieks par to, ka mani vīra vecāki ir ļoti aktīvi un dzīvespriecīgi. Viņi vienmēr gatavi mūs pavilkt uz zoba un nekad nepaliks vārdu parādā. Katram novēlu tādus radus,” aicinot uz nūjošanas nodarbībām, pārdomās dalās Ieva Aleksanrova-Elkone.

Savukārt Egīls Melnbārdis, iedvesmojot jau pieaugušos bērnus nūjot kopā ar vecākiem, papildina: “Katrs esot tik jauns cik viņš jūtas! Tāpēc bērni ar vecākiem reizēm var būt arī vienaudži”.

Inventārs un pieteikšanās

Treniņam ieteicams izvēlēties ērtu, laika apstākļiem piemērotu apģērbu un ērtus apavus. Nūjas būs pieejamas treniņu norises vietās. Lai pieteiktos dalībai bezmaksas nūjošanas nodarbībās, raksti uz e-pastu info@apotheka.lv.