Apotheka ziņas

Pēc rekonstrukcijas Ventspilī atklāta Apotheka aptieka

1. augusts, 2017

Šodien, 1. augustā, Ventspilī, Lielajā prospektā 26–1B atklāja rekonstruēto Apotheka aptieku, kas ir viena no četrām tīkla aptiekām šajā pilsētā. Jauno elpu ieguvusī aptieka arī turpmāk nodrošinās profesionālu, kvalificētu farmaceitisko aprūpi atbilstoši Apotheka aptieku tīkla augstajiem standartiem.

Jaunatklātajā aptiekā klientiem būs pieejamas augsti kvalificētu speciālistu – pieredzējušu farmaceitu – konsultācijas par farmaceitisko veselības aprūpi, kā arī plašs aptiekas produkcijas klāsts. Papildus Apotheka klientiem būs iespēja bez maksas veikt asinsspiediena mērījumus, noteikt cukura un holesterīna līmeni asinīs, kā arī nodot nederīgos medikamentus. Aptieka atvērta darba dienās no plkst. 8.00 līdz 21.00, savukārt sestdienās un svētdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Jānis Kūliņš, Apotheka valdes loceklis: “Šī aptieku tīkla Apotheka aptieka Ventspilī 73,79m2 lielā platībā klientiem arī turpmāk nodrošinās augsta līmeņa farmaceitiskās aprūpes pakalpojumus, nepieciešamos medikamentus, uztura bagātinātājus un skaistumkopšanas līdzekļus, savukārt aptiekas darbiniekiem tā būs mūsdienīgu elpu ieguvusi vide ar nemainīgi augstiem kvalitātes standartiem. Arī Ventspilī turpinām uzsākto tradīciju – par godu jaunas aptiekas atklāšanai visām deviņām pilsētas vispārizglītojošās izglītības iestādēm un Vakara vidusskolai dāvinām populārzinātnisko žurnālu “Ilustrētā Zinātne” nākamajam mācību gadam. Ceru, ka tā būs iedvesmojoša un noderīga lasāmviela, un veicinās skolēnu vēlmi nākotnē kļūt par farmaceitiem.”

Zita Freiberga, Apotheka aptiekas Ventspilī vadītāja:Apotheka sauklis ir Tava laimes formula – mūsu skatījumā, ja cilvēks ir vesels, tad viņš ir laimīgs. Esmu pārliecināta, ka mūsu aptiekā pilsētas iedzīvotājiem un tās viesiem būs ievērojami plašākas iespējas saņemt profesionālus padomus par ārstu izrakstītu medikamentu atbilstošu lietošanu, par pastāvīgu savas veselības aprūpi, labsajūtas nostiprināšanu un skaistumkopšanu. Savukārt mums, darbiniekiem, būs iespēja palīdzēt cilvēkiem mūsdienīgās un ērtās telpās ar patiesi labu auru un patīkamā kolēģu komandā atklāt individuālās laimes formulu.”

Ventspilī kopumā darbojas četras Apotheka tīkla aptiekas – J. Poruka ielā 5 (darba laiks darba dienās no plkst. 9.00 līdz 20.00, sestdienās un svētdienās no plkst. 9.00 līdz 18.00), Lielajā prospektā 36-18 (darba laiks darba dienās no plkst. 8.00 līdz 19.00), Lielajā prospektā 3/5 (darba laiks no pirmdienas līdz sestdienai no plkst. 10.00 līdz 21.00, savukārt svētdienās no plkst. 10.00 līdz 20.00). Rekonstruētās aptiekas, kas atrodas Lielajā prospektā 26–1B, darba laiks darba dienās ir no plkst. 8.00 līdz 21.00, savukārt sestdienās un svētdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00.