Apotheka ziņas

Jelgavā atklāta trešā jaunā koncepta Apotheka aptieka ārpus galvaspilsētas

18. jūlijs, 2016

Ar mērķi būt par iedzīvotāju pirmo izvēli starp Latvijas aptiekām, 16. jūlijā mēs atklājām pirmo jaunā koncepta aptieku Jelgavā, Sudrabu Edžus ielā 9/6. Jaunajā aptiekā ir nodrošinātas astoņas darba vietas – farmaceitiem, farmaceita palīgiem un klientu konsultantam. Tā ir jau trīspadsmitā jaunā koncepta Apotheka aptieka Latvijā.

Atbilstoši 2015. gadā ieviestajam konceptam, jaunajā Apotheka aptiekā Jelgavā (“Centra Aptieka”) ir ieviestas vairākas inovācijas. Viena no tām ir īpaši izveidots veselības kabinets, kurā var saņemt farmaceitu konsultācijas un noteikt ķermeņa maksas indeksu, cukura un holesterīna līmeni.

No sirds priecājamies, ka tagad arī Jelgavas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs lieliska iespēja iegādāties visas veselībai, labsajūtai un skaistumam nepieciešamās preces mūsu jaunā koncepta aptiekā. Tā pārsteigs savus klientus ne tikai ar plašu produktu klāstu, bet arī ar ērtu iepirkšanos moderna dizaina telpās,” saka Juta Vosa, Jelgavas Apotheka aptiekas vadītāja.

Vienlaikus jaunā aptieka ir izveidota moderna interjera plašākās telpās, un tā Jelgavas iedzīvotājiem un viesiem piedāvā recepšu un bezrecepšu medikamentus, kā arī plašu produktu klāstu veselības, labas pašsajūtas bagātināšanai un augstvērtīgai ķermeņa skaistumkopšanai.

Aptieka Jelgavā, Sudrabu Edžus ielā 9/6, apmeklētājus gaidīs darbdienās no plkst. 8:00 līdz plkst. 20:00, sestdienās no plkst. 9:00 līdz plkst. 18:00 un svētdienās no plkst. 9:00 līdz 16:00. Par godu atklāšanai, pirmajiem 500 pircējiem esam sarūpējuši arī dāvaniņas.

No sirds apsveicam cienījamo Vosas kundzi un viņas kolektīvu!