Apotheka ziņas

JAUNUMS – Apotheka nodrošina bezmaksas studijas un garantētu darbu

9. augusts, 2016

Lai veicinātu jaunu farmaceitu ienākšanu darba tirgū, Apotheka ir sākusi sadarbību ar RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžu (RSU SKMK). Sadarbības rezultātā sākot ar šī gada rudeni mēs šajā mācību iestādē nodrošināsim apmaksātas studiju vietas programmā “Farmaceita asistents”. Pēc studiju absolvēšanas jaunajiem speciālistiem tiks nodrošināts garantēts darbs kādā no mūsu Apotheka aptiekām.

Pieteikšanās Apotheka apmaksātajām studijām RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā notiek atlases konkursa kārtībā. Konkursa ietvaros Apotheka personāla atlases komanda izvērtēs gan potenciālo studentu motivāciju apgūt farmaceita asistenta profesiju, gan vēlmi strādāt aptiekā pēc studijām. Papildus tiks vērtētas arī personības kompetences – saskarsmes iemaņas, klientu apkalpošanas prasmes un citas farmaceita asistenta amatam svarīgas kvalitātes.

Pasaules tendences rāda, ka farmaceita profesijas nozīme un prestižs ar katru gadu kļūst aizvien lielāks, un farmaceita asistenta profesijas apgūšana ir pirmais solis pretim stabilai karjerai ne tikai ļoti dinamiskā un inovatīvā, bet arī sabiedrības veselībai ārkārtīgi nozīmīgā nozarē. Tāpēc potenciālajiem studentiem ir jāapzinās, ka lēmums piedalīties konkursā un apgūt farmaceita asistenta profesiju jāpieņem apdomāti. Nodrošinot studiju apmaksu, mēs paredzam, ka pēc veiksmīgas studiju absolvēšanas jaunie speciālisti kļūs par mūsu kolēģiem, jo nodrošināsim garantētas darba vietas mūsu aptieku tīklā”, skaidro Bella Trifsika-Dzeguze, Apotheka personāla daļas vadītāja.

Visi interesenti, kuri ieguvuši vismaz vidējo izglītību un vēlas apgūt farmaceita asistenta profesiju Apotheka apmaksātajās studijās RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā, aicināti pieteikties līdz šī gada 16.augustam. Lai iegūtu papildu informāciju, aicinām vērsties Personāla daļā, zvanot pa tālruni +371 67718765, rakstot uz e-pastu esigaidits@apotheka.lv vai meklēt informāciju mūsu mājas lapā.