Apotheka ziņas

Gulbenē atklāta 100. Apotheka aptieka Latvijā

6. oktobris, 2016

IMG_5609_640x400

Esam lepni paziņot. ka šī gada 5.oktobrī Gulbenē esam atklājuši jau simto aptieku Latvijā! Jaunajā aptiekā, kas atrodas Ābeļu ielā 17, ir nodrošinātas 7 darba vietas profesionāliem un zinošiem farmaceitiem, farmaceita asistentiem un aptiekas vadītājai. Jaunizveidotās Apotheka aptiekas izveidē uzņēmums ir ieguldījis ap 30 tūkstošus eiro.
Jaunajā Apotheka aptiekā, kas iekārtota moderna interjera telpās, zinoši un atsaucīgi farmaceiti Gulbenes iedzīvotājiem un pilsētas viesiem sniedz profesionālas konsultācijas gan par ārstu izrakstītu, gan bezrecepšu medikamentu lietošanu. Plašā izvēlē pieejami arī produkti veselībai, labas pašsajūtas bagātināšanai un augstvērtīgai ķermeņa skaistumkopšanai.

“No sirds priecājos un apsveicu visus gulbeniešus ar simtās Apotheka aptiekas atklāšanu pilsētā! Šis notikums ir zīmīgs arī ar to, ka gan Gulbeni, gan mūsu aptieku tīklu vieno tāda vērtība kā skaistums. Tas ir iekodēts pilsētas galvenajā simbolā – gulbī, tai pat laikā tas ir arī viens no Apotheka jaunā koncepta pamatelementiem, jo plašs klāsts ar produktiem augstvērtīgai skaistumkopšanai ir tas, ko klienti pie mums īpaši novērtē,” saka Apotheka valdes loceklis Jānis Kūliņš.

“Esam pagodināti un patiesi novērtējam iespēju kļūt par Apotheka tīkla sadarbības aptieku. Daudzu gadu garumā uzkrātā Lejas aptiekas pieredze un darbinieku augstais kompetences līmenis kombinācijā ar Apotheka inovatīvo pieeju farmācijas biznesam ļaus mums kopīgi vēl labāk apmierināt mūsu klientu vajadzības, jo rūpes par viņu veselību un labsajūtu ir mūsu prioritāte numur viens. Esmu pārliecināta, ka mūsu apmeklētāji novērtēs visus jaunievedumus, tai skaitā arī konsultāciju kabinetu, kur ar farmaceitu var aprunāties privātākā gaisotnē,” uzsver Apotheka Lejas aptiekas īpašniece Vita Krūmiņa.

Par godu jubilejas Apotheka aptiekas atklāšanai Gulbenē, esam pilsētai sarūpējuši arī kādu īpašu pārsteigumu. Mēs dāvinām visām septiņām Gulbenes novada vidusskolām – Gulbenes 2.vidusskolai, Gulbenes novada valsts ģimnāzijai, Gulbenes vakara vidusskolai, Gulbenes vidusskolai, Gulbīša vidusskolai, Lejasciema vidusskolai un Lizuma vidusskolai – divu populārzinātnisku žurnālu Ilustrētā Zinātne un Ilustrētā Junioriem abonementus šim mācību gadam.

“Šī aptieka Gulbenes novada iedzīvotājiem ir ļoti iecienīta un iemīļota. Mūsdienās nekas nestāv uz vietas, viss attīstās. Prieks, ka ir pasperts liels solis uz augšu, uz attīstību. Novēroju, ka līdz ar jaunajām pārmaiņām tiek piedāvāti arī jauni produkti un pakalpojumi. Lai Gulbenes novada iedzīvotājiem ir prieks šos pakalpojumus izmantot! Pateicamies arī par iespēju mūsu vidusskolām visa mācību gada garumā lasīt izglītojošus žurnālus “Ilustrētā Zinātne” un “Ilustrētā Junioriem,” saka Gulbenes novada domes izpilddirektore Guna Švika.

“Farmaceits ir viena no perspektīvākajām un inovatīvākajām mūsdienu profesijām, kurai ir dziļas vēsturiskas saknes. Tā arī ir ļoti prestiža profesija, jo ietver ārkārtīgi svarīgu sociālo nozīmi. Tāpēc ļoti ceram, ka skolām pasniegtie žurnāli būs vērtīga un iedvesmojoša lasāmviela skolēniem, kas veicinās veicinās viņu motivāciju padziļināti apgūt eksaktās zinātnes, lai nākotnē lemtu par labu savas karjeras veidošanai farmācijas nozarē,” saka Apotheka valdes loceklis Jānis Kūliņš.

Apotheka Lejas aptiekā, kas Gulbenē atrodas Ābeļu ielā 17, apmeklētāji ir gaidīti darbadienās no plkst. 8:00 līdz plkst. 22:00, sestdienās no plkst. 8:00 līdz plkst. 20:00 un svētdienās no plkst. 9:00 līdz 19:00.