Apotheka ziņas

“Apotheka Laimes studija” aicina uz otro bezmaksas semināru par efektīvu sportošanu!

10. maijs, 2016

Vasara jau gandrīz klāt, tāpēc ir pienācis īstais brīdis pievērsties aktīvākai vingrošanai un fiziskās formas uzlabošanai. Par to, kā sevi motivēt nodarboties ar sportu, kā pareizi ēst, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, un kādiem veselības rādītājiem vingrošanas procesā pievērst īpašu uzmanību, būs iespējams uzzināt 19.maija “Apotheka Laimes studijas” otrajā bezmaksas seminārā.

Pasākuma ietvaros ar saviem padomiem dalīsies 3 eksperti – fitnesa treneris, farmaceits un uztura speciālists –, kuri efektīvas vingrošanas noslēpumus atklās no trīs dažādām pusēm:

  • Fitness ABC vadītājs un Veselības gada balvas 2015 ieguvējs Viesturs Saldavs, kurš rīko rekord apmeklētos bezmaksas treniņus Mežaparkā, stāstīs par sportu un apņēmību, iedvesmojot censties, mēģināt un nepadoties. Neizpaliks arī atraktīvas fiziskas aktivitātes.
  • Apotheka sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa informēs par vitamīniem un minerālvielām, kuras nodrošina optimālu organisma veiktspēju fizisko slodžu laikā, kā arī skaidros, kāpēc, nodarbojoties ar sportu, svarīgi sekot līdzi asinsspiedienam un cukura līmenim.
  • Wellsslim centrs (Veselības centra 4 filiāle) uztura speciāliste Guna Rijkure dalīsies padomos, ko ēst pirms un pēc treniņiem, un kā veidot ēdienkarti ar mērķi notievēt vai uzņemt muskuļu masu.

Pasākums notiks šī gada 19.maijā plkst. 18:00 tirdzniecības centrā Rīga Plaza laukumā pie Informācijas centra.

Bezmaksas seminārā var piedalīties ikviens interesents, pirms tam piesakoties uz e-pastu info@apotheka.lv.

Mediji dalībai pasākumā aicināti pieteikties līdz 17.maijam, rakstot uz erika.kirsone-krivina@mmacomms.lv vai zvanot pa tālruni 26390540.

Uz tikšanos!