Apotheka ziņas

“APOTHEKA LAIMES STUDIJA” aicina uz bezmaksas semināru par nervu veselību un rudens depresijas pārvarēšanu

21. septembris, 2016

Rudens klāt ir ne tikai ar bagātīgu ābolu ražu, bet arī sezonālām nervu saslimšanām. Tās bieži vien ir saistītas ar darbā vai mācībās radīto stresu, ko izraisa pārslodze. Bet kombinācijā ar pelēcīgo un apātisko laiku var novest arī līdz rudens depresijai. Par laimi ar šādām komplikācijām var gana ātri tikt galā un pat izvairīties no tām, zinot formulu, kā pareizi rūpēties par savu nervu veselību. Plašāk par to būs iespējams uzzināt 29.septembra “Apotheka Laimes studijas” bezmaksas seminārā.

Pasākuma ietvaros ar saviem padomiem dalīsies trīs profesionāli eksperti – psihoterapeits, farmaceits, deju un kustību terapeits, kuri veselu nervu noslēpumus atklās no trīs dažādām pusēm:

  • psych, sertificētā psihoterapeite Maruta Freimane no psiholoģijas un kognitīvi biheiviorālās terapijas centra “Intellego” stāstīs gan par iemesliem, kas izraisa stresa situācijas un var novest līdz rudens depresijai, gan arī par risinājumiem, kā ar to visu tikt galā.
  • Apotheka sertificētā farmaceite Ivanda Krastiņa dalīsies padomos par to, kādus vitamīnus un minerālvielas nepieciešams lietot profilaktiski, kas palīdzēs stiprināt nervu sistēmu, lai godam izturētu stresa situācijas. Kā arī pastāstīs par dabīgiem preparātiem, kurus ieteicams ņemt talkā kā pirmos palīgus nervus stindzinošās situācijās.
  • Savukārt sertificēta deju un kustību terapeite Zanda Lauva ar praktiskām tehnikām ļaus nostiprināt seminārā dzirdētās teorētiskās zināšanas un piedzīvot ķermeņa un psihes (prāts un emocijas) mijiedarbību. Tamdēļ pasākuma noslēgumā vērsīsim uzmanību pret sevi ļausimies radošam kustību procesam, kas veicinās pozitīvas pārmaiņas gan fiziskā, gan emocionālā.

Pasākums notiks šī 29.septembrī plkst. 18:00 tirdzniecības centrā Rīga Plaza laukumā pie Informācijas centra.

Bezmaksas seminārā var piedalīties ikviens interesents, pirms tam piesakoties uz e-pastu info@apotheka.lv.

Uz tikšanos!