Apotheka ziņas

Apotheka atzīta par Latvijas labāko tirgotāju

22. februāris, 2017

Mūsu aptieku tīkls Apotheka atzīts parLatvijas labāko tirgotāju 2016”. Ikgadēja konkursa ietvaros, kuru rīko Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību (LPS), galveno balvu saņēma Apotheka jaunā koncepta aptieka, kas Rīgā atrodas Stirnu ielā 26.

Zīmīgi, ka šo augsto novērtējumu esam saņēmuši tuvojoties martam, kas tradicionāli ir laba servisa mēnesis. Priecājamies par šo balvu un esam pateicīgi visiem ekspertiem, kuri atzinīgi novērtējuši mūsu farmaceitu un citu aptiekas darbinieku profesionalitāti,” uzsver Ilze Blauberga, Apotheka mārketinga vadītāja.

Apotheka Stirnu ielas aptieka ir pati pirmā Latvijā, kurā pirms nepilniem diviem tika ieviests jaunais koncepts. Tajā bez moderna interjera un plaša produktu klāsta veselības, skaistumkopšanas un labsajūtas jomās ir ieviestas divas inovācijas – tās klientu vidū ir ļoti iecienītas.

Īpaši izveidotā veselības kabinetā var saņemt farmaceitu konsultācijas bez maksas un noteikt ķermeņa masas indeksu, cukura un holesterīna līmeni. Savukārt, ar īpašiem sejas ādas pārbaudes aparātiem var pāris minūšu laikā noteikt ādas mitruma, taukainības, porainības un melatonīna līmeni. Rezultātā iespējams piemeklēt kosmētiku, kas piemērota ādas stāvoklim konkrētajā brīdī.

Augstu novērtējumu un atzinību saņēma arī Apotheka Mārupē, Daugavas ielā 27  un Apotheka Siguldā, Pils ielā 3.