Apotheka ziņas

Esam jaunā vietā un jaunā veidolā – Kuldīgā!

13. aprīlis, 2017

Tuvojoties Lieldienām, šodien, 13.aprīlī, Kuldīgā pēc renovācijas atklāta Latvijā visstraujāk augošā aptieku tīkla Apotheka jaunā koncepta aptieka. Tā atrodas Sūru ielā 2 un tās izveidē uzņēmums investēja ap 30 tūkstošiem eiro. Šī ir otrā aptieka, kas Kuldīgā darbojas ar Apotheka zīmolu, un vienlaikus tā ir arī otrā jaunā koncepta aptieka Kurzemē. 

Jaunatklātajā Apotheka aptiekā ir nodrošinātas darba vietas ar visām sociālajām garantijām un papildu labumiem sešiem profesionāliem un zinošiem speciālistiem –farmaceitam, trīs farmaceitu asistentiem un diviem konsultantiem. Apmeklētāji jaunajā aptiekā ir gaidīti no pirmdienas līdz sestdienai laikā no plkst. 8:00 līdz 20:00 un svētdienās no plkst. 8:00 līdz 19:00. Kopējā aptiekas platība ir 88,90 m2.

Jaunajā Kuldīgas Apotheka aptieka ir iekārtota moderna interjera telpās un tajā zinoši un atsaucīgi farmaceiti ikvienam pilsētas iedzīvotājam un viesim sniegs profesionālus padomus kā par ārsta izrakstītu medikamentu lietošanu, tā arī par patstāvīgu veselības aprūpi, labsajūtas atgūšanu un skaistumkopšanu.

Vienlaikus šajā aptiekā ir ieviesta arī tehnoloģiska inovācija. Īpašs sejas diagnostikas aparāts, ar kuru bez maksas un burtiski minūtes laikā var noteikt sejas ādas mitruma līmeni. Rezultātā aptiekas klients pēc pārbaudes kopā ar konsultantu var izvēlēties vispiemērotāko sejas kopšanas līdzekli.

Pirmie 1500 jaunās Apotheka aptiekas apmeklētāji saņems patīkamas pārsteiguma dāvanas!